Bilişim & Yazılım

Yazılım ve donanım teknolojilerine olan yatırımlarımızı güçlendiriyor, ekibimizle, müşterilerimizin yazılım ihtiyaçlarını analiz edip ve tüm sistemlerine hakim çözümler üretiyoruz. Bu çözümlerle müşterilerimizin büyümesini sağlayan, benzersiz bir rekabet avantajı yaratmaya yardımcı olan deneyimli MYZ Co ekibimiz; en zorlu problemleri çözen, mevcut süreçlere kesintisiz olarak uyan ve işletmeler için ölçülebilir sonuçlar üreten özel yazılım uygulamaları geliştiriyor. Bu süreçte, destek birimimiz her zaman müşterilerimizin yanında oluyor ve sistemlerin düzenli bakım, sunucu güncelleme, yedekleme, güvenlik gibi işlemlerini profesyonelce çözüyoruz.

MYZ Co olarak; hesaplama yazılımından, en komplike işletme yazılımlarına kadar özel yazılım uygulamaları sunuyoruz. Teknolojik ve yazılımsal gelişmeleri yakından takip ediyor, start-up projelerinin daha hızlı büyümesi için melek yatırımcı olarak mentorluk sağlıyoruz.

Yeni yaklaşımlarla en son teknolojiyi kullanarak sorunlara yenilikçi çözümler sunmaya kendini adamış genç ve dinamik oyun programlama ekibimizle global oyun pazarında da yer alıyoruz. Hızlı özel ara yüz, geliştirilebilir yapı, farklı platformlarda çalışma ve entegrasyon kolaylığının yanı sıra en yeni teknolojilerle desteklenen oyunlar tasarlıyor, özel uygulamalar ve programlar geliştiriyoruz.